Жанр для інтелектуалів

Жанр для інтелектуалів

Зазирнути в майбутнє

Складність фантастичного жанру полягає в тому, що писати про майбутнє найважче. Доводиться продумувати багато технічних моментів, щоб це виглядало, з одного боку, фантастично, а з іншого - правдоподібно. Не дарма, більшість авторів у жанрі надихалися вивченям точних та практичних наук.

 

Так, наприклад, письменник Станіслав Лем, один з найвідоміших фантастів, який,  до речі, народився та виріс у Львові, навчався на медичному факультеті. Герберт Веллс, засновник сучасної наукової фантастики, працював у школі вчителем математики.  Айззек Азімов, включений до Зали слави фантастики, мав учену ступінь професора біохімії.

 

З таким підходом не дивно, що в польоті фантазії, поєднаної з наукою, ці письменники  змогли передбачили появу навушників, портативних плеєрів, гарнітури, соціальних мереж, суперсучасних телевізорів з плоским екраном, автомобілів зі штучним інтелектом, банкоматів і, звісно, польотів на Марс. Отже, читаючи фантастику, ви отримуєте шанс, направду, зазирнути в майбутнє.

 

Від ідеї до книги

Як бачите, для написання фантастичного твору потрібна неабияка підготовка. Та цього недоставтньо, що б книга потрапила до рук читачів. Для цього її потрібно надрукувати. Видавати фантастику – це неабиякий виклик для видавництва. Адже, прихильники цього нішового жанру досить вибагливі. Не так перекладена чи не так оформлена книга відразу ж зустріне сувору критику. Однак, здається, видавництво «Навчальна книга - Богдан» знає як робити це правильно, щоб поціновувачі фантастики та фентезі отримали повну інетелектуальну та естетичну насолоду від їхніх книг.

 Представляємо Вашій увазі добірки найпопулярніших творів, які варто прочитати у жанрі від зарубіжних авторів:

  • «Замок Амбер: ілюстрований путівник» від американських письменників познайомить з культурою та міфологію Амбера, розкаже про Лабіринт і двори Хаосу;
  • «Експансія» серія науково-фантастичних романів із захопливим сюжетом, чудовим оформленням та якісним перекладом не залишить нікого байдужим. Буде справжньою окрасою в будь-якій домашній бібліотеці та чудовим подарунком;
  • «Небо сингулярності» — роман британського автора Чарльза Стросса;
  • сподобається тим, хто любить в творах багато наукової тармінології, темний гумор та тонку літературну та культурну алюзію;
  • «Метро 2034» — пост апокаліптичний роман, що описує життя людей після ядерної війни.
  • «Колесо Часу» - цикл фентезі романів американського письменника  Роберта Джордана. Саме цей цикл вважається другим по драматичності одразу після "Володар Перснів".

 

Та найзнаковіші твори від українських фантастів:

  • «Реальна мандрівка» Олександра Левченка — розповість про віртуальні подорожі, розкриє цікавих героїв та потішить карколомним сюжетом;
  • «Важка чоловіча робота» Радія Радутного занурить у світ непередбачуваних світів та пригод героїв. Стане чудовим проведенням часу та відпочинком від домашніх справ та турбот.

 

А якщо ви новачок у світі фантистичних творів, то цей ТОП 10 буде вам надійним дороговказом:

  1. Цикл «Пісні Гіперіон» Денна Сіммонса;
  2. «Кантика для Лейбовіца» Волтера Міллера-мол;
  3. Цикл «Експансія» Джеймса Корі;
  4. «Соляріс» Станіслава Лема;
  5. «Війна старого» Джона Скалці;
  6. «Небо сингулярності» Чарльза Стросса;
  7. «Проклін-зона» Роджера Желязни;
  8. «Путівник по Галактиці для космотуристів» Дуґласа Адамса;
  9. «Теплиця» Браяна Олдісса;
  10. «Ачелерандо» Чарльза Стросса.

Слідкуйте за новинками видань та знайомтеся з усім асортиментом видавництва на їхній сторінці: www.bohdan-books.com

Читаймо українською!

  

Назад до блогу

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.